מי אני

 

שמי הדס מטס. אני חיה (שקטה, לא טורפת) ליד הספארי עם בן זוגי וארבעת ילדינו, שיהיו בריאים.

יש לי תואר ראשון במזרחנות, תעודת עריכה בלשון ותואר שני במנהל עסקים.

אני פעילה באינטרנט מאז שנת 1997 – מהאלף הקודם. מהצעד הראשון שלי בה התאהבתי בפן החברתי. הסוציאלי מלשון סושיאל, סושיאל מדיה. עובדת סוציאלית אני ממש לא.

ההתחלה הייתה בצ'טים, וכעבור שנה-שנתיים התפתחו הפורומים. כשילדתי את בתי הבכורה עברנו להתגורר בתל אביב. לא הכרנו בה אף אחד, בני משפחותינו וחברינו היו בכל מקום שאיננו תל אביב, כך שאת כל הרגשות, החששות, השאלות והטיפים חלקתי עם שותפים למצב בפורומים. וכך ניהלנו, בן זוגי שרון ואני, את פורום הורים העברי הראשון. היום הוא פועל כמדומתני ב-YNET.

כעבור כמה חודשים נקראתי להקים את הקהילות המקוונות במרכז למחקר ולפיתוח של רשת אורט. שם נשארתי כעשור – ניהלתי את הפעילות החברתית ברשת; פיתחתי תפיסה של נוכחות בית-ספרית באינטרנט והבאתי ליישומה בעשרות בתי ספר; הרצתי סדרה של עיתוני בית ספר מקוונים; יסדתי מאגר שיתופי של פעילויות שפיתחו מורים במגוון תחומי דעת; ניהלתי את הקמתם של אתרים רבים – גדולים וקטנים, החל באתרי מקצוע ממוקדים וכלה בפורטלים מורכבים, והייתי אמונה על פיתוחו של מנשק המשתמש במערכת ניהול תוכן ייעודית לתחום החינוך.

בשנת 2003 הקמתי עם בן זוגי את הוצאת הספרים אגס, במטרה להוציא לאור ספרים שכתבו נשים. אנחנו בוחרים את הספרים שאנחנו מפרסמים בפינצטה לפי אמות מידה מסוימות שגיבשנו לנו. עד כה פרסמנו 2 ספרים שכתבתי – הרומן רבע עוף וספר המתח תאונת עבודה, וספר ניו-זילנדי ושמו הכחול, שכתבה מרי מקאלום ותרגמה ורד טוכטרמן. כולם מומלצים מאוד גם אם אין הנחתום מעיד על עיסתו. שאלו את מי שכבר קרא.

מאז 2008 אני עוסקת בייעוץ בניהול ידע בתחום שירותי הבריאות, ובייעוץ לארגונים ולעסקים שעושים את צעדיהם הראשונים במדיה החברתית. אני אחראית לרשת מרתקת של בלוגים פנים-ארגוניים ולטיפוחה של קהילת אנשי מקצוע כותבים.

אני מרצה על מדיה חברתית בארגונים, אני רצה בפוקוס כחולה ברחבי הארץ, מתרוצצת ונהנית מזה, ו… ו… ואל תשכחו – ארבעה ילדים שיהיו בריאים.

3 תגובות על מי אני

 1. מאת אליס‏:

  נראה לי שעלייך כתבו את המשפט התנכי אשת חייל מי ימצא

 2. מאת זיוה צקלג‏:

  הדס שלום,

  אנא שלחי לי את כתובת המייל שלך כדי שאוכל לשלוח לך את עבודת הסיכום שלי.

  שבוע טוב,
  זיוה צקלג,
  בית ספר הגפן רמת גן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>